niedziela, 22 marca 2015

Nowy cykl na blogu- "Hity estetyki"
W odpowiedzi na Wasze prośby postanowiłam stworzyć cykl postów poświęconych najpopularniejszym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej- Wstępnie ten cykl nazwałam "Hity estetyki".

Będę w nich opisywać najpopularniejsze procedury medyczne, umieszczę odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, moje własne zdanie i rady, postaram się także zawrzeć jak najwięcej cennych informacji, tak by powstało swoiste kompendium wiedzy na najbardziej Was interesujące tematy.

Pojawią się wpisy o operacjach plastycznych nosa, o powiększaniu piersi, o zabiegach z wykorzystaniem wypełniaczy  na bazie kwasu hialuronowego (z naciskiem na zabieg powiększania ust), o liposukcji i o botoxie.

Jednocześnie jestem otwarta na Wasz dalsze sugestie i prośby w tym zakresie.

6 komentarzy:

 1. Super- bardzo fajny pomysł ! W ogóle cały blog bardzo mi się podoba. Ewidentnie brakowało takiej tematyki w blogosferze. Widać, że znasz się na temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że blog się podoba :) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Czy pojawią się jeszcze jakieś wpisy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety zawirowania życiowe troszkę mnie odciągnęły od blogowania ale powracam i już niedługo reaktywacja bloga- kilka wpisów jest w przygotowaniu :-) Pozdrawiam

   Usuń